Water Resource Board

Members


Members serve three-year terms.
  • Tom Klein, term expires December 31, 2019
  • Maurice Foley, term expires December 31, 2019
  • Darren Dobrinski, term expires December 31, 2020
  • Loren Johnson, term expires December 31, 20121
  • Jason Zimmerman, term expires December 31, 2021

Agenda and Minutes


The agenda for each meeting will be posted five days prior to the scheduled meeting date.
Minutes are available following approval.
Most Recent Agenda | View All Agendas and Minutes